O pronájmu

 

Chcete-li ušetřit prostor, čas a v neposlední řadě finance, nabízíme Vám naše služby.

 

Expreskufr je služba určená všem, kteří chtějí cestovat s kvalitními cestovními kufry a přitom chtějí ušetřit a mít vždy kufr vyhovující aktuálním potřebám či trendům pro komfortní cestování. Ať se jedná o prodloužený víkend nebo odpočinkovou dovolenou. Můžete si tak půjčit kufr a mít při každém cestování jiné cestovní kufry, které Vám budou přesně vyhovovat pro určitý druh cesty. V neposlední řadě, také ušetří doma prostor potřebný k uložení kufrů a finance, které v podstatě uložíte do skříně místo do banky, nebo byste je mohli utratit třeba za lepší dovolenou.

Rozhodli jste si vybrat u cestovní kanceláře třeba last minute a potřebujete také rychle kufr, jsme tu pro Vás!

Našim cílem je Vám nabídnou širokou škálu kvalitních kufrů od předních výrobců cestovních zavazadel za zlomek ceny nového a vždy mít pro Vás ten správný kufr.

Vybrané kufry Vám osobně dovezeme naší Expres dopravou v předem dohodnutém termínu na požadovanou adresu „např. nejlépe domů“. Spolu zkontrolujeme stav objednávky a sepíšeme smlouvu o pronájmu a to vždy minimálně den před požadovaným pronájmem. Pronajaté kufry odvezeme zpět a to minimálně den po skončení doby pronájmu. Platíte tedy jen dny, které jste si přáli využít k pronájmu.

Službu zatím poskytujeme po Praze a v jejím blízkém okolí.

Všechny zavazadla jsou samozřejmě po vrácení z pronájmu vyčištěna.

Zpět do obchodu